☰ MENU

Kodi aktualizace doplňků selhala, add-ons update failed, Kodi 18.2

22. března 2022Posláno od Ajťák

.. přejít na Komentáře (0)

Nedávno (únor 2022) jsem si chtěl pustit nějaký film přes Stream Cinema na svém Raspberry PI 3, kde mám instalaci LibreElec 9.0.2 s Kodi ve verzi 18.2 Leia, ale zaskočila mě hláška Aktualizace se nezdařila (anglicky po resetu bylo Update failed). Nejdřív jsem smazal DB Kodi, protože do byl nejčastější návod při hedání "kodi 18.2 update failed", tím jsem si smazal veškerou historii. Pak jsem poslal Kodi do továrního nastavení, což se neukázalo jako dobrý nápad, protože jsem přišel o nastavení Stream Cinema XBMC/Kodi.

Problém totiž nakonec byl v SSH certifikátu, a řešení jsem nalezl v návodu zde: https://forum.libreelec.tv/thread/24673-cannot-install-update-addons/, kde se mi zafungoval tento postup s připojením přes Putty Cannot Install/Update Addons, nastavením a restart Kodi na Raspbbery. Po restartu začaly nabíhat update, takže úspěch!

Teď už jen zbývalo doinstalovat vše původní (Cinema Stream, iPrima a iVysílání). Cinema Straem jsem nainstaloval podle návodu Jak nainstalovat doplňek SCC, to šlo hladce. Ale odkud jsem měl nainstalované iPrima a iVysílání? Na to jsem zase potřeboval dopňek XBMC-Kodi a ten jsem si nainstaloval odsud https://repo.xbmc-kodi.cz/.

Snad tato informace někomu k něčemu bude.

(konec článku)

Komentářů: 0

Přidat komentář
  • *
  • *
    Otázka